Berrak Kurumsal

Berrak, Yeni Yüzüyle Sizlerle…

Kısa süre önce marka görsel kimliğini yenileyen Berrak Makarna, yeni logo ve ambalajlarıyla raflardaki yerini aldı. Doğanın tüm güzelliklerini ifade eden renkleri ve formuyla büyük beğeni toplayan yeni logo, Berrak Makarna’nın ürün kalitesini ve marka kimliğini tanımlayan yeni yüzüyle sizlerle…

Yenilenen ambalajlarda logo ile birlikte dikkat çeken bir diğer öğe ise logonun hemen altında yer alan illüstrasyon… Tamamen el çizimi olan illüstrasyon, Berrak Makarna’yla özdeşleşen “Makarna Güzeli” konseptinin özgün bir yansıması.

2005 yılından beri bütün iletişim faaliyetlerinde kullanılan, özellikle de ulusal medyada yer alan reklamlarla sloganlaşan “Makarna Güzeli”, Berrak Makarna’yı tanımlayan bir simge olarak hafızalara yerleşti.

Berrak, Dünyanın Her Yerinde…

1984 yılında un üretimiyle sektöre adım atan Tekinak Gıda San. ve Tic. A.Ş., 1995 yılından beri “Berrak Makarna-Un-İrmik”, “Gül Makarna” ve “Pasta Rino” markalarıyla Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında tüketicisiyle buluşuyor.

Altyapıya verilen önem, yenilenen üretim tesisleri, kalite kontrol üniteleri ve Anadolu durum buğdayını bir araya getiren anlayış, Berrak Makarna’nın her zaman yüksek kaliteyle ve nefis lezzetiyle sofralarda yerini almasını sağlıyor.

Türkiye’de Van’dan Edirne’ye 60’ın üzerinde ilde bayiler ve distribütörler aracılığıyla tüketiciyle buluşan Berrak Makarna, aynı zamanda 75 ülkeye ihracat yapıyor.

Türkiye’nin makarna ihracatı her geçen gün artarken, Berrak Makarna’nın bölge ihracat liderliğini her yıl koruması, hedefleri de daha yukarılara taşımıştır.
Makarna, un ve irmik üretimiyle, Türkiye’de entegre üretim yapan sayılı firmalardan biri olan Berrak, üretim teknolojisini sürekli güncellemektedir. 2012 yılında kurulan yeni hatlarla birlikte üretim kapasitemiz de artırılmıştır.
Üretilen tüm mamullerin yüksek kalitede oluşu, işimize verdiğimiz önemin bir sonucu olup, bu kalite TSE, ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistem Belgeleriyle tescillenmiştir.

Berrak üretim tesislerinde insan sağlığına büyük önem verilmektedir. Üretimin tüm aşamalarında hijyenik ortam sağlamak prensibimizdir.

Türkiye’nin geleceğinin eğitimden geçtiği bilinciyle sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, bölgemizdeki eğitim faaliyetlerine katkıda bulunmaya devam ediyoruz.
Dubai (Gulfood), Japonya (Foodex), Fransa (Sial), Almanya (Anuga) gibi dünyanın önemli fuarlarına katılarak ürünlerini her geçen gün daha geniş kitlelerle tanıştıran Berrak, lezzetli ve kaliteli ürünleri sayesinde dünyanın her yerinden talep edilen markalara sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Türkçe